PRODLUŽOVÁNÍ, MELÍROVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ KERATINEM


BALMAIN HAIR patří mezi nejžádanější, nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy.

Vlasy aplikujeme pomocí metody prodlužování vlasů keratinem - metoda, která je šetrná k vašim vlasům.

Prodloužíme Vám vlasy a změníme image během několika hodin. Pracujeme s výrobky celosvětově uznávané BALMAIN . Tato firma má vedoucí postavení na trhu profesionálních vlasových a kadeřnických produktů pro prodlužování vlasů.
Používáme ryze přírodní vlasy,protože se dokonale přizpůsobí vašim vlastním vlasům. Nabízíme 50 různých odstínů, 3 délky, rovné,vlnité i kudrnaté vlasy. Za rozumnou cenu vám dokážeme vytvořit účes prodloužením, zhuštěním nebo promelírováním vlasů.

Vlasy jsou spojeny pomocí keratinu, který zajišťuje pevný, téměř neznatelný spoj. Keratin je složka obsažena v živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst, zatímco u jiných metod (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů aj.) může dojít k poškození vlasů.
Posun vlasů

Po 3-4 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům cca po 3-7 dnech. Pro tento proces obnovování je vyvinut speciální gel, kterým se jednoduše uvolní keratin od vlasů a prameny se jednoduchým způsobem stáhnou, aniž by se narušila struktura živých vlasů. Na sundané vlasy se připojí nová keratinová destička a pramen se může opět aplikovat na vlasy.


Výhodou metody je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit vlasy jinými. Životnost nastavovaných vlasů je cca. 1 rok, v závislosti na péči.
Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoliv strukturu vlasu, vlasy barvené, zesvětlované a nebo preparované. Z široké škály barev pramenů a různého typu zvlnění si každá žena vybere typ a barvu vlasů.
Péče a rady o nastavené vlasy

Nastavené vlasy se mohou barvit né vyšším než 6% peroxidem, fénovat, žehlit,kulmovat a natáčet,kulma a žehlička nesmí přijít na keratin,tím by došlo k jeho poškození. Neměly by se melírovat a aplikovat na ně trvalou (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje.

RADY:
Vlasy oplachujte o něco déle než obvykle, jelikož přidáním vlasů se Vám zvětšil jejich objem a oplachování může trvat o něco déle.
Některé pramínky mohou vypadnout (max. 10%) v prvních dnech, pramínky uschovejte, mohou být znovu aplikovány.
Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy! Na noc je nejlépe vlasy lehce svázat do volného copu, aby se nezamotaly nebo nezauzlovaly.
S pramínky zacházejte se stejnou opatrností jako s Vašimi vlastními vlasy. Dobrou následnou péči a pravidelnými návštěvami u Vašeho kadeřníka zajistíte, že pramínky budou vypadat skvěle po dlouhou dobu.
Pokud chodíte pravidelně plavat nebo se koupete v mořské vodě, doporučujeme používat koupací čepici. Sůl a chemikálie by mohly poškodit vlasové spoje.
Nehrajte si zbytečně se spoji.
Nedoporučujeme: Saunu,trvalit,odbarvovat a barvit více jak 6%H2O2
Firma BALMAIN HAIR vyvinula speciální řadu vlasové kosmetiky, která poskytuje dokonalou péčí o nastavené vlasy a pomáhá jim prodloužit jejich životnost.

Prodlužování vlasů je díky této nové revoluční metodě snažší a dostupnější než dříve.

Důležitým krokem před aplikací je konzultace.

image086.jpg